statystyki szczegółowe

Aktualności

Udane zakończenie sezonu

• autor: junak2628, 2013-10-20 10:23

Udanie zakończyliśmy rozgrywki w LOGW  . Trzy wygrane na koniec sezonu dały nam awans na drugie miejsce . W ostatnim meczu, po zaciętym boju pokonaliśmy drużynę Sparty 3:2 . Mecz trzymał w napięciu do ostatniej minuty . Prowadzenie dał nam  Paweł Kołodziejski który atomowym strzałem po rykoszecie umieścił piłkę w samym okienku bramki ,drużyna Sparty  nie podawała się i przed przerwą wyrównała na 1:1. Po przerwie dalej mieliśmy przewagę i padły kolejne bramki , na 2:1 strzelił z rzutu wolnego Rafał Nastały , na 3:1 Adam Klewer i gdybyśmy wykorzystywali swoje okazje moglibyśmy prowadzić dużo wyżej.  Kiedy wydawało się że spokojnie wygramy Spatra strzeliła drugą bramkę   przez co końcówka była bardzo nerwowa. Mimo tego udało się utrzymać wynik do ostatniego gwizdka dzięki czemu mogliśmy się cieszyć z drugiego miejsca .